
2УВ(2SPC BP)-6700 Ремінь Stomil Plus (Польща)
13 475,58 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2SPC BP/E-6700
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 2УВ-6700 (2SPC BP/E-6700) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: багатоклиновий профілю 2УВ(2SPC BP).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.072 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 22.9 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 6700 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 6620 мм |
| Кількість ручів | 2 шт. |
| Позначення виробника | 2SPC BP/E-6700 |
| Ширина ременя | 50 мм |
| Ширина струмка | 22.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 475,58 ₴




