
5НВ(5HB BP)-3350 660314.0/660314.1/0726296 Ремінь Stomil Plus (Польща)
7 633,98 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5B BP/E-3350
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь 5НВ-3350 (5B BP/E-3350) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: багатоклиновий профілю 5НВ(5HB BP). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 0726296; CLAAS: 660314.0; 660314.1 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.3 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3350 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3298 мм |
| Кількість ручів | 5 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0726296; CLAAS: 660314.0; 660314.1 |
| Позначення виробника | 5B BP/E-3350 |
| Ширина ременя | 92.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 633,98 ₴




