
6НВ(6HB BP)-9350 067746.0/AXE51063/1449787 Ремінь Harvest Belts (Польща) CL
40 593,54 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6B BP/H-9350
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Hаrvest Bеlts® - оптимальне рішення
Ремені Hаrvest Bеlts® (Харвест) виробництва Sanok RC S.A. для зернозбиральних та кормозбиральних комбайнів були розроблені, щоб виправдати очікування користувачів сільськогосподарської техніки, які шукають надійні високоякісні клинові ремені, що підходять для приводів. Завдяки індивідуально розробленій конструкції ремені Hаrvest Bеlts® не поступаються оригінальним клиновим ременям, які встановлюються на сільськогосподарських машинах.
Під час розробки Hаrvest Bеlts® ретельно перевіряються робочі умови кожного клинового ременя. Інноваційний, індивідуальний підхід забезпечує довгу та безвідмовну роботу за рахунок застосування максимально точного клинового ременя для приводу. Таке рішення знижує ризик простою і таким чином збільшує ефективність сільськогосподарської техніки.
Ми забезпечуємо ременями комбайни наступних марок: JОHN DEЕRE, CLAАS, NЕW HOLLАND, DЕUTZ FАHR, SAMPO, LAVERDA, FORTSCHRITT, CASE IH, MASSEY FERGUSON, SAMPO, LAVERDA, FIАT, VОLVO, BIZОN і іншу сьльськогосподарську техніку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HARVEST |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.56 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 9350 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 9298 мм |
| Кількість ручів | 6 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1449787; CLAAS: 067746.0; JOHN DEERE: AXE51063 |
| Позначення виробника | 6B BP/H-9350 |
| Ширина ременя | 112 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 593,54 ₴





