Ремінь А-2650 (A/E-2650) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю А.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2670 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2650 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2620 мм |
| Позначення виробника | A/E-2650 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 532,38 ₴





