Ремінь А-2800 (A/E-2800) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю А.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2820 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2800 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2770 мм |
| Позначення виробника | A/E-2800 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 561,54 ₴





