
А-1180(A 1180) 340433134 Ремінь Harvest Belts (Польща) LA
333,18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Під замовлення
- Код: A/H1-1180
Відправка з 16 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Hаrvest Bеlts® - оптимальне рішення
Ремені Hаrvest Bеlts® (Харвест) виробництва Sanok RC S.A. для зернозбиральних та кормозбиральних комбайнів були розроблені, щоб виправдати очікування користувачів сільськогосподарської техніки, які шукають надійні високоякісні клинові ремені, що підходять для приводів. Завдяки індивідуально розробленій конструкції ремені Hаrvest Bеlts® не поступаються оригінальним клиновим ременям, які встановлюються на сільськогосподарських машинах.
Під час розробки Hаrvest Bеlts® ретельно перевіряються робочі умови кожного клинового ременя. Інноваційний, індивідуальний підхід забезпечує довгу та безвідмовну роботу за рахунок застосування максимально точного клинового ременя для приводу. Таке рішення знижує ризик простою і таким чином збільшує ефективність сільськогосподарської техніки.
Ми забезпечуємо ременями комбайни наступних марок: JОHN DEЕRE, CLAАS, NЕW HOLLАND, DЕUTZ FАHR, SAMPO, LAVERDA, FORTSCHRITT, CASE IH, MASSEY FERGUSON, SAMPO, LAVERDA, FIАT, VОLVO, BIZОN і іншу сьльськогосподарську техніку
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HARVEST |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1200 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1180 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1150 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1400087; DEUTZ-FAHR: 1116066; 870025101790; 880022152112; 0111 6066; 087-002510-1.790; 088-002215-2.112; JOHN DEERE: N117674; LAVERDA: 3404333; MASSEY FERGUSON: 975368M1; NEW HOLLAND: 86514988; 86514988A; 86514988B |
| Позначення виробника | A/H1-1180 |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 333,18 ₴





