
В(Б)-2457(B 2457) Ремінь Stomil Plus (Польща)
691,74 ₴
- Під замовлення
- Код: B/E-2457
Відправка з 17 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь В(Б)-2457 (B/E-2457) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю В(Б).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2483 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2457 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2413 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0101187; BIZON: 51651172413; DEUTZ-FAHR: 1210712015910; DRONNINGBORG: 41933700; D41933700; MASSEY FERGUSON: 26733578; NEW HOLLAND: 86514527; 86514527B |
| Позначення виробника | B/E-2457 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 691,74 ₴




