
С(В)-2050(C 2050) Ремінь Stomil Plus (Польща)
1 054,68 ₴
- Під замовлення
- Код: C/E-2050
Відправка з 16 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь С(В)-2050 (C/E-2050) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю С(В).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2086 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2050 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1996 мм |
| Позначення виробника | C/E-2050 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 054,68 ₴




