
С(В)-3585(C 3585) 6201347/51651223505/749914.0/0702272 Ремінь Stomil Plus (Польща)
1 731,36 ₴
- Готово до відправки
- Код: C/E-3585
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь С(В)-3585 (C/E-3585) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю С(В).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3621 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3585 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3531 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0702274; CASE INTL., HARVESTER: 191291C1; CLAAS: 060306.2; 060306.3; 060306.4; LAVERDA: 433440 |
| Позначення виробника | C/E-3585 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 731,36 ₴




