
С(В)-3900(C 3900) H110300/E43565/0615184/832044C2 Ремінь Stomil Plus (Польща)
1 883,04 ₴
- Під замовлення
- Код: C/E-3900
Відправка з 17 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь С(В)-3900 (C/E-3900) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю С(В).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3936 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3900 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3846 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2002298; CASE INTL., HARVESTER: 832044C2; JOHN DEERE: E43565; KVERNELAND: 99203056; MASSEY FERGUSON: 181359C1; SAMPO ROSENLEW: R694256; 4R694256; 615184 |
| Позначення виробника | C/E-3900 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 883,04 ₴




