
С(В)-4472(C 4472) 061872.0/H77010/D41956500/1402336 Ремінь Stomil Plus (Польща)
2 159,94 ₴
- Готово до відправки
- Код: C/E-4472
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь С(В)-4472 (C/E-4472) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю С(В).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4508 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4472 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4418 мм |
| Позначення виробника | C/E-4472 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 159,94 ₴




