Ремінь Д(Г)-8500 (D SUP/E-8500) Stomil Super (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю Д(Г).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.71 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 19 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 8550 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 8500 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 8430 мм |
| Позначення виробника | D SUP/E-8500 |
| Ширина ременя | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





