
Е(Д)-10600(E 10600) Ремінь Stomil Plus (Польща)
12 466,14 ₴
- Під замовлення
- Код: E/E-10600
Відправка з 15 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь Е(Д)-10600 (E/E-10600) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий класичний профілю Е(Д).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувацькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 23 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 10657 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 10600 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 10512 мм |
| Позначення виробника | E/E-10600 |
| Ширина ременя | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 466,14 ₴




