
Д(Г)-6800(D 6800) 0203515/H223230/HXE11255 Ремінь Gates (США)
10 742,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0203515
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.71 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 19 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 6850 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 6800 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 6730 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0203515; JOHN DEERE: HXE11255; H223230 |
| Позначення виробника | G0203515 |
| Ширина ременя | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 742,04 ₴

