
3НВ(3HB BP)-2900 0324261/84607712/87721960/71197999 Ремінь Gates EE-TECH (США)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: G0324261 EE-TECH
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 2900 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2848 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0324261 EE-TECH; CASE INTL., HARVESTER: 761098513; 76-109851-3; DEUTZ-FAHR: 1197999; MASSEY FERGUSON: 71197999; 71197999V; NEW HOLLAND: 84607712; 87721960 |
| Позначення виробника | G0324261 EE-TECH |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

