
5НВ(5HB BP)-5170 0326432/01145057/26749057/04113516 Ремінь Gates (США)
23 937,66 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0326432
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.3 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 5170 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5118 мм |
| Кількість ручів | 5 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0326432; DEUTZ-FAHR: 1145057; 0114 5057; MASSEY FERGUSON: 26749057; MENGELE: 4113516; 04-113516; NEW HOLLAND: 4113516; 04-113516 |
| Позначення виробника | G0326432 |
| Ширина ременя | 92.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 937,66 ₴

