
32х16(HDM)-4130Lz 0703313/H111519/3157738R2/3157738R1 Ремінь Gates (США)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: G0703313
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.6 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 16 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4130 мм |
| Ширина ременя | 32 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0703313; CASE INTL., HARVESTER: 3157738R1; 3157738R2; JOHN DEERE: H111519 |
| Позначення виробника | G0703313 |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

