
32х15(HJ)-2280 0810190/D41981200/D41980200/H206048 Ремінь Gates (США) зубч.
4 576,92 ₴
- Готово до відправки
- Код: G0810190
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.55 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 15 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2310 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2280 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2225 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0810190; CASE INTL., HARVESTER: 672974R2; DRONNINGBORG: 41980200; 41981200; D41980200; D41981200; FENDT: 41981200; JOHN DEERE: H206048; ZY70727; ZY72913; ZMAJ: 690104; 69-0104 |
| Позначення виробника | G0810190 |
| Ширина ременя | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 576,92 ₴

