Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.27 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 12.5 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3640 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3610 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3562 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1401271; CLAAS: 507020.0; 610833.0; 610833.1; DEUTZ-FAHR: 6210922; 88002153355; 0621 0922; 088-002215-3,355; JOHN DEERE: TCU13401; NEW HOLLAND: 451078; 80451078; 86572022; B140B |
| Позначення виробника | G1401271 |
| Ширина ременя | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 865,88 ₴


