
В(Б)-4500(B 4500) 1401336) Ремень Gates (США)
5 088,12 ₴
- Готово до відправки
- Код: G1401336
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
13953
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4526 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4500 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4456 мм |
| Позначення виробника | G1401336 |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 088,12 ₴

