
3НВ(3HB BP)-3110 1424276/692150.0/1594240W1/344311221 Ремінь Gates (США)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: G1424276
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3110 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3058 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1424276; CLAAS: 692150.0; JOHN DEERE: S60011; LAVERDA: 43112; 344311221; MASSEY FERGUSON: 1594240W1 |
| Позначення виробника | G1424276 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

