
3НВ(3HB BP)-3615 1524314/71390188/06215255/87747431 Ремінь Gates EE-TECH (США)
9 868,62 ₴
- Готово до відправки
- Код: G1524314 EE-TECH
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3615 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3563 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1524314 EE-TECH; CLAAS: 573726.0; DEUTZ-FAHR: 6215255; 890009466191; 0621 5255; 089-000946-6,191; DRONNINGBORG: 41990051; D41990051; MASSEY FERGUSON: 71390188; NEW HOLLAND: 917374; 9817374; 87747431; 89817374; ROSTELMACH: 6201335 |
| Позначення виробника | G1524314 EE-TECH |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 868,62 ₴

