Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 20 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2088 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2047 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1968 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1912177; LAVERDA: 435125; 340435125; MASSEY FERGUSON: 3371800; 232511M2; 3371800M1; 3371800M2; 541192M1 |
| Позначення виробника | G1912177 |
| Ширина ременя | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 052,26 ₴


