Gates (Гейтс) - один з кращих виробників приводних ремінів для сільськогосподарської техніки, промисловості та автомобілів. Головний офіс GATES розташований у штаті Денвер (США). Представництво в Європі знаходиться у Бельгії. Завод поставляє ремені як на конвеєр виробників сільськогосподарської техніки (John Deere, CNH, Claas), а також на вторинний ринок запасних частин. Ремені Gates поставляються на фабрики виробників по OEM-номерам. Це дозволяє компанії постачати широку лінійку ременів для техніки на вторинному ринку. В асортименті виробника ремені для промислового обладнання, сільськогосподарської техніки, авто і мото техніки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gates |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 20 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2327 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2286 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2207 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1912195; DEUTZ-FAHR: 1125975; 1170490; LAVERDA: 340435126; MASSEY FERGUSON: 226981; 71170490; 226981M1; 833857M2; 833857M3; 833857M4; 833857M5; 923802M2; NEW HOLLAND: 185471 |
| Позначення виробника | G1912195 |
| Ширина ременя | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 030,80 ₴


