Ремінь 11х10-2432 (SPA/E-2432) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий вузькопрофільний профілю 11х10(SPA).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 10 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2450 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2432 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2387 мм |
| Позначення виробника | SPA/E-2432 |
| Ширина ременя | 12.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 634,32 ₴







