
11х10(SPA)-1332 Ремінь Stomil Standard (Польща)
252,54 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 500 ₴
- Готово к отправке
- Код: SPA/S/E-1332
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ремінь SPA/S/E-1332Довжина (Розрахункова $L_w/L_p$): 1332 мм.Зовнішня довжина ($L_a$): $\approx 1350$ мм.Внутрішня довжина ($L_i$): $\approx 1310$ мм.Основне застосування: Використовується як приводний ремінь на деяких моделях іноземної сільськогосподарської техніки та спецтехніки.Інше застосування: Приводи помп, обладнання для очищення води.Аналоги (приклади): Optibelt (SPA 1332 $L_d$), Gates, SKF (V-Belt SPA 1332).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stomil |
| Страна производитель | Польша |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес 1 п.м. | 0.139 кг |
| Вид ремня | Клиновый узкопрофильный |
| Высота ремня | 10 мм |
| Длина ремня La (внешняя) | 1350 мм |
| Длина ремня Ld (рабочая) | 1332 мм |
| Длина ремня Lw (внутренняя) | 1287 мм |
| Обозначение производителя | SPA/S/E-1332 |
| Ширина ремня | 12.7 мм |
Информация для заказа
- Цена: 252,54 ₴






