
УБ(SPB)-1600 41996700 Ремінь Stomil Plus (Польща)
647,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: SPB/E-1600
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь УБ-1600 (SPB/E-1600) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий вузькопрофільний профілю УБ(SPB).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1622 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1600 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1540 мм |
| Позначення виробника | SPB/E-1600 |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 647,04 ₴






