Ремінь УБ-1850 (SPB/E-1850) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий вузькопрофільний профілю УБ(SPB).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1872 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1850 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1790 мм |
| Позначення виробника | SPB/E-1850 |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 723 ₴







