
УБ(SPB)-2120 6201421/6201437/4240053712/4240043413 Ремінь Stomil Standard (Польща)
600,84 ₴
- Готово до відправки
- Код: SPB/S/E-2120
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремені Cтандарт виготовляють згідно з вимогами стандарту PN-ISO 4184.
Пропонований асортимент ременів STANDARD:
- вузькопрофільні ремені (SPZ, SPA, SPB, SPC);
- класичні ремені (Z, A, B, 20x12.5, C, 25x16, D, E);
- широкопрофільні клинові ремені (HL, HM);
- багатоcтруменеві клинові ремені (A BP, B BP, SPC BP, 5V/15J).
Застосування:
Рекомендованими робочими умовами ременів STANDARD є приводи, що працюють при невисоких навантаженнях, без різких перевантажень. Приклади: токарні та шліфувальні верстати, преси, генератори, обертові та вібраційні сита, ланцюгові та стрічкові конвеєри, вентилятори та насоси потужністю не вище 7,5 кВт тощо.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2142 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2120 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2060 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0337227; CASE INTL., HARVESTER: 4240043413; FORTSCHRITT: 6101585; 61015851; 4240043413; 4240053712; KRONE: 2153350; 215335.0; NEW HOLLAND: 9516215; 9835426; PEZET: ND9372; ROSTELMACH: 6201421; 6201437 |
| Позначення виробника | SPB/S/E-2120 |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600,84 ₴






