
УВ(SPC)-2240 6201263/6201166/4131775313/1819202 Ремінь Stomil Plus (Польща)
1 459,98 ₴
- Готово до відправки
- Код: SPC/E-2240
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь УВ-2240 (SPC/E-2240) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий вузькопрофільний профілю УВ(SPC). Разроблений як аналог оригінальним ременям GATES: 1819202; CASE INTL., HARVESTER: 4131775313; CLAAS: 805135.0; FORTSCHRITT: 53070000832/03; MASSEY FERGUSON: 1111887; ROSTELMACH: 6201166; 6201254; 6201263 і використовується в приводах відповідних зернозбиральних комбайнів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.426 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 18 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2270 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2240 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2157 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1819202; CASE INTL., HARVESTER: 4131775313; CLAAS: 805135.0; FORTSCHRITT: 53070000832/03; MASSEY FERGUSON: 1111887; ROSTELMACH: 6201166; 6201254; 6201263 |
| Позначення виробника | SPC/E-2240 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 459,98 ₴






