
УВ(SPC)-2500 9911861516 Ремінь Stomil Plus (Польща)
1 607,16 ₴
- Під замовлення
- Код: SPC/E-2500
Відправка з 16 квітня 2026+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь УВ-2500 (SPC/E-2500) Stomil Plus (Польша) . Виробник: Sanok RC S.A. (Польща). Тип ременя: клиновий вузькопрофільний профілю УВ(SPC).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stomil |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.426 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 18 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2530 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2500 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2417 мм |
| Позначення виробника | SPC/E-2500 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 607,16 ₴






