
3НВ(3HB BP)-1835 603247.0/603247.1/567825.0/1424183 Ремінь Endura (Індія)
985,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122446
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| Вага 1 п.м. | 0.78 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 1835 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1783 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1424183; CLAAS: 567825.0; 603247.0; 603247.1 |
| Позначення виробника | 3BBP-1835 |
| Ширина ременя | 54.8 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 985,50 ₴

