
3НС(3HC BP)-3302 191241C3/191241C2/1315068C1/0744328 Ремень Endura (Индия)
2 932,02 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122508
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
6609
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.38 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 17 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 3302 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3234 мм |
| Кількість ручів | 3 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 0744328; CASE INTL., HARVESTER: 191241C1; 191241C2; 191241C3; 191241C3X; 1315068C1 |
| Позначення виробника | 3CBP-3302 |
| Ширина ременя | 73.8 мм |
| Ширина струмка | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 932,02 ₴

