
4НВ(4HB BP)-6040 549099.0/1425496 Ремінь Endura (Індія)
4 322,88 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122484
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
8245
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клиновий багаторучковий |
| Висота ременя | 13.5 мм |
| Довжина ременя Le (ефективна) | 6040 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 5988 мм |
| Кількість ручів | 4 шт. |
| ОЕМ номера | GATES: 1425496; CLAAS: 549099.0 |
| Позначення виробника | 4BBP-6040 |
| Ширина ременя | 73.9 мм |
| Ширина струмка | 16.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 322,88 ₴

