23452
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.07 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний |
| Висота ременя | 16 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1275 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1250 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1175 мм |
| Позначення виробника | W50-1250 |
| Ширина ременя | 51.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


