
С(В)-2130(C 2130) Ремінь Endura (Індія)
445,98 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122307
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
15101
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2166 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2130 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2076 мм |
| Позначення виробника | C-2130 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445,98 ₴

