15630
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2786 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2750 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2696 мм |
| Позначення виробника | C-2750 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 538,02 ₴


