16849
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.37 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 14 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 4536 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 4500 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 4446 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 2002342; JOHN DEERE: E63957; MASSEY FERGUSON: 71364155; 1628951M1; S0615165; NEW HOLLAND: 856369; SAMPO ROSENLEW: 615165; R696662; 4R696662; 615 185 |
| Позначення виробника | C-4500 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 802,62 ₴


