
УБ(SPB)-2580 Ремінь Endura (Індія)
392,82 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00122387
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
21893
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2602 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2580 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2520 мм |
| Позначення виробника | SPB-2580 |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392,82 ₴

