22057
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.228 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 13 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3472 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3450 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3390 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1537326; DEUTZ-FAHR: 1139241; 880077534344; 0113 9241; 088-007753-4.344; JOHN DEERE: H94254; MASSEY FERGUSON: 26732797 |
| Позначення виробника | SPB-3450 |
| Ширина ременя | 16.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550,44 ₴


