22464
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.426 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 18 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3080 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3050 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2967 мм |
| Позначення виробника | SPC-3050 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 685,80 ₴


