
УВ(SPC)-3620 4240044254/424004425/4032806935/1819305 Ремінь Endura (Індія)
891,24 ₴
- Готово до відправки
- Код: Ш00030346
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
22550
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Endura |
| Країна виробник | Індія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.426 кг |
| Вид ременя | Клиновий вузькопрофільний |
| Висота ременя | 18 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3650 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3620 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3537 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1819305; CASE INTL., HARVESTER: 20476402; FORTSCHRITT: 424004425; 4032806935; 4240044254 |
| Позначення виробника | SPC-3620 |
| Ширина ременя | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 891,24 ₴

