
45х20(HL)-3186 80446969/80356024/1374310380/0312262 Ремінь Rubena (Чехія)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: HL 45х20 3186cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
19528
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.04 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 20 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 3227 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 3186 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 3107 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0312262; BIZON: 5165143200; CASE INTL., HARVESTER: 13743 10380; 1374-310-380; NEW HOLLAND: 446969; 356024; 630010; 849514; 804469; 80356024; ZMAJ: 8323220; 083-245-3220 |
| Позначення виробника | HL 45х20 3186cz |
| Ширина ременя | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

