19941
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 1.33 кг |
| Вид ременя | Клінний ремінь варіаторний (широкопрофільний) |
| Висота ременя | 22 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2318 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2270 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2183 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 0213198; CASE INTL., HARVESTER: 60183586; FORTSCHRITT: 60183586; JOHN DEERE: Z37473 |
| Позначення виробника | HM 50х22 2270cz |
| Ширина ременя | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 253,02 ₴


