24962
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.07 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1076 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1060 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1036 мм |
| Позначення виробника | Z - 1060cz |
| Ширина ременя | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149,76 ₴


