25361
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.07 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 6 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 891 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 875 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 851 мм |
| Позначення виробника | Z - 875cz |
| Ширина ременя | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152,10 ₴


