
А-1180(A 1180) Ремень Rubena (Чехия)
208,26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: А - 1180cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
10206
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1200 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1180 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1150 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1400087; DEUTZ-FAHR: 1116066; 870025101790; 880022152112; 0111 6066; 087-002510-1.790; 088-002215-2.112; JOHN DEERE: N117674; LAVERDA: 3404333; MASSEY FERGUSON: 975368M1; NEW HOLLAND: 86514988; 86514988A; 86514988B |
| Позначення виробника | А - 1180cz |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208,26 ₴

