10452
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1550 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1530 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1500 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1400115; CLAAS: 052393.1; 644843.0; K052392.01; MASSEY FERGUSON: 1434208M1; NEW HOLLAND: 86518944; 86518944A |
| Позначення виробника | А - 1530cz |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 253,68 ₴


