
А-2180(A 2180) Ремінь Rubena (Чехія)
384,96 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: А - 2180cz
+380 (96) 039-51-35
- +380 (67) 380-30-58
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
10797
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.13 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 8 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 2200 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 2180 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 2150 мм |
| Позначення виробника | А - 2180cz |
| Ширина ременя | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384,96 ₴

