12453
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага 1 п.м. | 0.2 кг |
| Вид ременя | Кліновий класичний |
| Висота ременя | 11 мм |
| Довжина ременя L (зовнішня) | 1791 мм |
| Довжина ременя Ld (робоча) | 1765 мм |
| Довжина ременя Lw (внутрішня) | 1721 мм |
| ОЕМ номера | GATES: 1501135; DEUTZ-FAHR: 1143410; 241192090; 0114 3410; 2.4119.209.0 |
| Позначення виробника | В(Б)- 1765cz |
| Ширина ременя | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


